Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: New window
sl: Novo okno

en: Same window
sl: Isto okno

en: About
sl: O modulu
