Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
