Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
