Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Conditions
ar: الشروط

en: Link text
ar: نص الرابط

en: About
ar: حول
