Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Link text
az: Link mətni

en: About
az: Haqqında

en: Prefix text
az: Prefiks mətni
