Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие
