Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: About
bn: সম্পর্কে
