Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Prefix text
bo: སྔོན་དུ་སྦྱོར་བའི་ཡི་གེ
