Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Conditions
ca: Condicions

en: New window
ca: Nova finestra

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Same window
ca: A la mateixa finestra

en: About
ca: Detalls

en: Applies to
ca: S'aplica a

en: Prefix text
ca: Text prefix
