Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: New window
cy: Ffenestr newydd

en: Same window
cy: Yr un ffenestr
