Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Conditions
da: Vilkår

en: New window
da: Nyt vindue

en: Link text
da: Linktekst

en: Promotions
da: Promoveringer

en: Same window
da: Samme vindue

en: Excluded
da: Ekskluderet

en: About
da: Om

en: Prefix text
da: Præfiks
