Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Conditions
de: Bedingungen

en: New window
de: Neues Fenster

en: Link text
de: Link-Text

en: Promotions
de: Aktionen

en: Promotion
de: Aktion

en: Same window
de: Gleiches Fenster

en: Excluded
de: Ausgeschlossen

en: About
de: Über

en: Applies to
de: Bezieht sich auf

en: Link url
de: Link-URL

en: Prefix text
de: Präfix

en: All conditions must pass
de: Alle Bedingungen müssen erfüllt sein.

en: Only one condition must pass
de: Nur eine Bedingung muss erfüllt sein

en: Condition operator
de: Bedingungsoperand

en: Mautic settings
de: Mautic-Einstellungen

en: You can enter or paste multiple entries separated by comma or semicolon
de: Sie können mehre Einträge eingeben oder einfügen. Einträge müssen durch Kommazeichen oder Semikolon getrnnt werden.

en: Prefix text: @text
de: Präfix Text: @text

en: Open window link in new window
de: Link in neuem Fenster öffnen
