Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: New window
el: Νέο παράθυρο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Same window
el: Ίδιο παράθυρο

en: Excluded
el: Εξαιρείται

en: About
el: Περί

en: Prefix text
el: Κείμενο προθέματος
