Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Conditions
eo: Kondiĉoj
