Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Excluded
et: Ei sisaldu

en: About
et: Programmist

en: Prefix text
et: Eelliite tekst
