Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda
