Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Settings
is: Setingar

en: About
is: Um
