Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: New window
fr: Nouvelle fenêtre

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Same window
fr: Même fenêtre

en: Excluded
fr: Exclu

en: About
fr: À propos

en: Applies to
fr: S'applique à

en: Link url
fr: URL du lien

en: Prefix text
fr: Texte de préfixe

en: All conditions must pass
fr: Toutes les conditions doivent être remplies

en: Only one condition must pass
fr: Au moins une condition doit être remple

en: Condition operator
fr: Opérateur de condition

en: You can enter or paste multiple entries separated by comma or semicolon
fr: Vous pouvez saisir ou coller plusieurs entrées séparées par une virgule ou un point-virgule
