Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Conditions
gl: Condicións

en: New window
gl: Nova ventá

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Same window
gl: Mesma ventá

en: Excluded
gl: Excluido

en: About
gl: Información

en: Prefix text
gl: Texto do prefixo
