Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Conditions
hi: शर्तें

en: Commerce
hi: व्यापार

en: About
hi: के बारे में
