Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Conditions
hu: Feltételek

en: New window
hu: Új ablakban

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Commerce
hu: Bolt

en: Promotions
hu: Népszerűsítések

en: Promotion
hu: Népszerűsítés

en: Same window
hu: Ugyanabban az ablakban

en: Excluded
hu: Kizárva

en: About
hu: Leírás

en: Applies to
hu: Legyen alkalmazva

en: Prefix text
hu: Előtag

en: All conditions must pass
hu: Minden feltételnek teljesülnie kell

en: Only one condition must pass
hu: Legalább egy feltételnek teljesülnie kell
