Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Commerce
is: Verslun

en: Promotions
is: Kynningar

en: About
is: Um
