Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Conditions
it: Condizioni

en: New window
it: Nuova finestra

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Same window
it: Stessa finestra

en: Excluded
it: Escluso

en: About
it: Informazioni

en: Prefix text
it: Testo prefisso
