Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Link text
jv: Teks pranala

en: About
jv: Ngenani
