Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
