Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
