Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: New window
ne: नयाँ विन्डोमा

en: Same window
ne: येही विन्डोमा

en: About
ne: बारेमा
