Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett
