Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Conditions
oc: Condicions

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Excluded
oc: Exclús

en: About
oc: A prepaus

en: Prefix text
oc: Tèxte de prefix
