Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Conditions
pt: Condições

en: New window
pt: Nova janela

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Promotions
pt: Promoções

en: Promotion
pt: Promoção

en: Excluded
pt: Excluído

en: About
pt: Sobre

en: Applies to
pt: Aplica-se a

en: Prefix text
pt: Prefixo do texto

en: All conditions must pass
pt: Todas as condições devem passar

en: Only one condition must pass
pt: Apenas uma condição deve passar

en: Condition operator
pt: Operador de condição
