Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Conditions
ro: Condiții

en: New window
ro: Fereastră nouă

en: Promotions
ro: Promoții

en: Promotion
ro: Promoție

en: Same window
ro: Aceeași fereastră

en: Excluded
ro: Exclus

en: About
ro: Despre

en: Prefix text
ro: Text prefix
