Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Conditions
ru: Условия

en: New window
ru: Новое окно

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Commerce
ru: Торговля

en: Promotions
ru: Промоакции

en: Promotion
ru: Продвижение

en: Same window
ru: В этом же окне

en: Excluded
ru: Исключено

en: About
ru: Информация

en: Applies to
ru: Применить к

en: Prefix text
ru: Текст префикса

en: All conditions must pass
ru: Все условия должны выполняться

en: Only one condition must pass
ru: Только одно условие должно выполняться

en: Condition operator
ru: Оператор условия
