Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය
