Mautic Paragraph Commerce (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Conditions
sk: Podmienky

en: New window
sk: Nové okno

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Commerce
sk: Obchod

en: Promotions
sk: Akcie

en: Promotion
sk: Akcia

en: Same window
sk: To isté okno

en: About
sk: Informácie o

en: Applies to
sk: Uplatňuje sa na

en: All conditions must pass
sk: Všetky podmienky musia byť splnené

en: Only one condition must pass
sk: Iba jedna podmienka musí byť splnená

en: Condition operator
sk: Operátor podmienok
