MaxLength (2.1.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Fields
uk: Поля

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: About
uk: Про модуль

en: Hard limit
uk: Чітке обмеження

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
uk: Обмеження матеріалу у символах - @limit, залишилось - <strong>@remaining</strong>
