MAYO (8.x-1.0-alpha15) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Custom
is: Sergjørt

en: Text color
is: Tekstalitur

en: Link color
is: Leinkislitur

en: Blue
is: Blátt

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki

en: Footer first column
is: Fyrsti teigur í síðufóti

en: Footer second column
is: Annar teigur í síðufóti

en: Footer third column
is: Triði teigur í síðufóti

en: Footer fourth column
is: Fjórði teigur í síðufóti
