MAYO (8.x-1.0-beta13) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Font settings
jv: S

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Footer first column
jv: Footer kolom pertama

en: Footer second column
jv: Footer kolom keloro

en: Footer third column
jv: Footer kolom ketelu

en: Footer fourth column
jv: Footer kolom kepapat

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Sidebar background
jv: Latare sidebar

en: Sidebar borders
jv: Garis wates sidebar

en: Footer background
jv: Latare footer

en: Title and slogan
jv: Judhul lan sesanti
