MAYO (8.x-1.0-beta16) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Text color
sr: Боја текста

en: Unit
sr: Јединица

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Layout settings
sr: Подешавања плана

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
