MAYO (8.x-1.0-beta16) - en to uk translation catalogue (143 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Miscellaneous settings
uk: Різні налаштування

en: Note:
uk: Примітка:

en: Help
uk: Довідка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Unit
uk: Одиниця

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Font settings
uk: Налаштування шрифтів

en: Page width
uk: Ширина сторінки

en: Teal
uk: Зеленувато-блакитний

en: Violet
uk: Фіолетовий

en: Silver
uk: Срібло

en: Pink
uk: Рожевий

en: Moss
uk: Мох

en: Deep Ocean
uk: Глибокий океан

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Layout settings
uk: Налаштування макету

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Sunset
uk: Захід

en: -None-
uk: -Немає-

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Mayo
uk: Майо

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Style settings
uk: Налаштування стилю

en: Top center
uk: У центрі зверху

en: Bottom center
uk: У центрі знизу

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Header right
uk: Правий верхній колонтитул

en: Footer first column
uk: Перша колонка нижнього колонтитулу

en: Footer second column
uk: Друга колонка нижнього колонтитулу

en: Footer third column
uk: Третя колонка нижнього колонтитулу

en: Footer fourth column
uk: Четверта колонка нижнього колонтитулу

en: Bubble
uk: Бульбашка

en: Layout style
uk: Стиль макету

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Sidebar background
uk: Фон бічної панелі

en: Sidebar borders
uk: Межі бічної панелі

en: Footer background
uk: Тло нижнього колонтитулу

en: Title and slogan
uk: Заголовок і гасло

en: Highlight color
uk: Колір виділення

en: Water
uk: Вода

en: Earth
uk: Земля

en: search this site
uk: пошук по сайту

en: Base font size
uk: Розмір основного шрифту

en: Base font family
uk: Родина основних шрифтів

en: Page margin
uk: Відступ сторінки

en: 1. Apply page margin to all (header, footer and main contents).
uk: 1. Застосувати відступ сторінки до усього (верхній, нижній колонтитули, основний вміст).

en: 2. Apply page margin to main contents only.
uk: 2. Застосувати відступ сторінки лише для основного вмісту.

en: No round corners
uk: Без заокруглення кутів

en: Sidebar block only
uk: Лише блок бічної панелі

en: Node only
uk: Лише матеріал

en: Both sidebar block and node
uk: Блок бічної панелі і матеріал

en: Menubar style
uk: Стиль панелі меню

en: 1. Normal (based on the colors specified by the color set)
uk: 1. Звичайний (на основі кольорів, вказаних в схемі кольорів)

en: 2. Gloss black image background.
uk: 2. Глянцеве чорне зображення тла.

en: Advanced header settings
uk: Розширені налаштування верхнього колонтитулу

en: Add search form to the header
uk: Додати форму пошуку у верхній колонтитул

en: Add font resizing controls
uk: Додати елемент керування розміром шрифта

en: Header border width
uk: Ширина межі верхнього колонтитулу

en: URL of the header background image
uk: URL зображення тла верхнього колонтитулу

en: Upload header background image
uk: Відвантажити зображення тла верхнього колонтитулу

en: Header backgeround image alignment
uk: Розташування зображення тла верхнього колонтитулу

en: Select the alignment of the header background image.
uk: Оберіть розташування зображення тла верхнього колонтитулу.

en: Center left
uk: У центрі ліворуч

en: Center center
uk: У центрі посередині

en: Center right
uk: У центрі праворуч

en: Header watermark
uk: Водяний знак верхнього колонтитулу

en: Wave
uk: Хвиля

en: Flower
uk: Квітка

en: Star
uk: Зірка

en: Metal
uk: Метал

en: Menu bar
uk: Панель меню

en: Banner top
uk: Верхній банер

en: Banner bottom
uk: Нижній банер

en: Base background
uk: Основне тло

en: Page background
uk: Тло сторінки

en: Header borders
uk: Межі верхнього колонтитулу

en: Node borders
uk: Межі матеріалу

en: Sticky node background
uk: Колір тла прикріпленого матеріалу

en: Table header background
uk: Тло шапки таблиці

en: Sidebar text color
uk: Колір тексту бічної панелі

en: Sidebar link color
uk: Колір посилання бічної панелі

en: Footer text color
uk: Колір тексту нижнього колонтитулу

en: Footer link color
uk: Колір посилання нижнього колонтитулу

en: Mayo (default)
uk: Mayo (базова)

en: Sepia
uk: Сепія

en: Pale Blue
uk: Блідо-синій

en: Blue Sky
uk: Синє небо

en: Strawberry
uk: Полуниця

en: Dark Olive
uk: Темна олива

en: Chocolate
uk: Шоколодний

en: Forest
uk: Ліс

en: Neon
uk: Неон

en: Top first column
uk: Перша верхня колонка

en: Top second column
uk: Друга верхня колонка

en: Top third column
uk: Третя верхня колонка

en: Top fourth column
uk: Четверта верхня колонка

en: Bottom first column
uk: Перша нижня колонка

en: Bottom second column
uk: Друга нижня колонка

en: Bottom third column
uk: Третя нижня колонка

en: Bottom fourth column
uk: Четверта нижня колонка

en: Choose sidebar layout
uk: Оберіть макет бічної панелі

en: <strong>Choose sidebar positions</strong>
uk: <strong>Оберіть розташування бічної панелі</strong>

en: Set sidebar widths
uk: Встановіть ширину бічних панелей

en: <strong>Set the width of each sidebar</strong>
uk: <strong>Встановіть ширину кожної бічної панелі</strong>

en: Set the page width
uk: Встановіть ширину сторінки

en: <strong>Set the page width</strong>
uk: <strong>Встановіть ширину сторінки</strong>

en: Standard Screen Media Queries
uk: Запити середовища для стандартного екрану

en: Media query for this layout
uk: Запити середовища для цього макету

en: Tablet Landscape Media Queries
uk: Запити середовища для планшетів в горизонтальному розташуванні

en: Tablet Portrait Media Queries
uk: Запити середовища для планшетів в портретному розташуванні

en: One Column Stacked
uk: Одна колонка стосом

en: One Column Vertical Sidebars
uk: Одноколоночні вертикальні бічні панелі

en: Three Column Holy Grail
uk: Триколоночний Святий Грааль

en: Two Sidebars Left
uk: Дві бічні панелі зліва

en: Two Sidebars Left Stacked
uk: Дві бічні панелі зліва стосом

en: Two Sidebars Right
uk: Дві бічні панелі справа

en: Do not include @media, it's included automatically.
uk: Не додавати @media - додається автоматично.

en: Standard Layout <em>First sidebar</em> width is empty - you must enter a value.
uk: Ширина <em>Першої бічної панелі</em> стандартного макету порожня - потрібно ввести значення.

en: Standard Layout <em>Second sidebar</em> width is empty - you must enter a value.
uk: Ширина <em>Другої бічної панелі</em> стандартного макету порожня - потрібно ввести значення.

en: <div class="description">In this layout <em>Second sidebar</em> wraps below.</div>
uk: <div class="description">В цьому макеті <em>Друга бічна панель</em> розташовується нижче.</div>

en: Shortcut module link
uk: Посилання модуля Швидкі кнопки

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: MAYO settings
uk: Налаштування MAYO

en: big screen
uk: великий екран

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
