MAYO (8.x-1.0-beta6) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Footer first column
nn: Botntekst fyrste kolonne

en: Footer second column
nn: Botntekst andre kolonne

en: Footer third column
nn: Botntekst tredje kolonne

en: Footer fourth column
nn: Botntekst fjerde kolonne

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste

en: Sidebar background
nn: Bakgrunn for sidestolpe

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst

en: Title and slogan
nn: Tittel og slagord
