MAYO (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Unit
kn: ಘಟಕ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Violet
kn: ನೇರಳೆ

en: Silver
kn: ಬೆಳ್ಳಿ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ

en: Mayo
kn: ಮಯೊ

en: Header right
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆಯ ಬಲ

en: Sidebar background
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar borders
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಅಂಚು
