MAYO (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Miscellaneous settings
ca: Paràmetres addicionals

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Up
ca: Amunt

en: Text color
ca: Color del text

en: Unit
ca: Unitat

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Font settings
ca: Configuració del tipus de lletra

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Pagination
ca: Paginació

en: Style settings
ca: Paràmetres d'estil

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: Sidebar background
ca: Fons de la barra lateral

en: Sidebar borders
ca: Vores de les barres lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Title and slogan
ca: Títol i eslògan

en: Water
ca: Aigua

en: Center left
ca: Centre esquerra

en: Center right
ca: Centre dreta

en: Flower
ca: Flor

en: Shortcut module link
ca: Mòdul d'enllaços d'accès directe

en: Book outline for @book.title
ca: Esquema del llibre per @book.title

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Show &mdash; @configuration.label
ca: Mostra &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
ca: Amaga &mdash; @configuration.label
