MAYO (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Custom
hu: Egyéni

en: Up
hu: Fel

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Unit
hu: Egység

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Font settings
hu: Betűkészlet beállítások

en: Page width
hu: Oldalszélesség

en: Teal
hu: Halványkék

en: Violet
hu: Bíbor

en: Silver
hu: Ezüst

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Moss
hu: Moha

en: Deep Ocean
hu: Óceánkék

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: -None-
hu: -Nincs-

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Style settings
hu: Stílus beállításai

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép

en: Layout style
hu: Elrendezés stílusa

en: Sidebar background
hu: Oldalsáv háttere

en: Sidebar borders
hu: Oldalsáv keretei

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Title and slogan
hu: Cím és jelmondat

en: Highlight color
hu: Kiemelés szine

en: Center left
hu: Bal közép

en: Center right
hu: Jobb közép

en: Star
hu: Csillag

en: Set the page width
hu: Oldalszélesség beállítása

en: <strong>Set the page width</strong>
hu: <strong>Oldalszélesség beállítása</strong>

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Show &mdash; @configuration.label
hu: Mutatás &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
hu: Elrejtés &mdash; @configuration.label
