MAYO (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Up
ne: माथि

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Deep Ocean
ne: गहिरो महासागर

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Page @items.current
ne: पृष्ठ @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
