MAYO (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to parent page
bn: মূল পাতায় যান

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
