MAYO (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Up
bs: Gore

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Link color
bs: Boja linka

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
