MAYO (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Blue
ka: ლური
