MAYO (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات

en: ›
ur: ‹
