MAYO (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Up
lv: Augoša

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Font settings
lv: Fonta uzstādījumi

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Sunset
lv: Saulriets

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Sidebar borders
lv: Sānu joslas mala

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis
