MAYO (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Title and slogan
my: အမည်နှင့် ဆောင်ပုဒ်
